.. 9.58 /Тула, РФ/:
… повідомляють про потужний вибух і пожежу в Пролетарському р-ні Тули;
… там розташований завод “Щегловский вал”, який виробляє ЗПРК “Панцир-С”;
.. 10.15 /Донецьк/:
… під обстріл потрапив ринок, повідомляють про багато загиблих і поранених;
– 11.32 /Фітьо, начальник служби зв’язків з громадськістю Сухопутних військ/:
– ЗСУ відійшли від села Крохмального, що у Харківській обл.;
– там було, мабуть, 5 будинків і всі вони були зруйновані російським агресором;
– наша мета – зберегти життя українських захисників;
– їхні позиції були переміщені на підготовлені до цього часу захисні позиції;
– якихось загроз для сусідніх підрозділів це не несе;
– думаю, що це тимчасове явище, лінія фронту щоденно змінюється;
– 11.50 /DeepState/:
– ЗСУ відновили контроль над позиціями південніше Урожайного;
– 12.27 /Ігнат, речник Повітряних сил/:
– ворог стягнув ППО у Крим та на передову, але прибрав з регіонів РФ;
– що вони лінію зіткнення ним наситили – 100%, що Крим насичений – 200%;
– але решта російської території – прохідний двір;
– українські дрони долітають і до Москви, і до Пітера, і до інших нафтобаз;
– 13.00 /Зеленський/:
– особисто я сьогодні не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей;
– я поки не побачив зрозумілих деталей, щоб сказати, що це потрібно;
– поки у західних партнерів вирішуються бюрократичні питання, гинуть люди;
– нам треба думати, як провести вибори; зараз це неможливо;
– нам потрібно змінити обставини і закон;
– питання корупції дуже чутливе для українців, навіть у маленьких дрібницях;
– тому не можна припускатись таких помилок;
– я не бачу перспективи і не підписуватиму мирного договору з Путіним;
– якщо цей мирний договір передбачає здачу Донбасу та Криму Росії;
– 13.11 /Розвідка Великої Британії/:
– ЗС РФ більше наступають по всьому фронту, але і зазнають більших втрат;
– з 14 по 18 січня втрати військової техніки з боку Росії зросла на 88%;
– кількість втрат російських танків зросла на 95%;
– втрати у живій силі в ЗС РФ за той самий період також зросла на 15%;
– 13.50 /Суспільне/:
– у Кропивницькому чутно звуки вибухів;
– 16.58 /Повітряне командування “Схід”/:
– у Дніпровському р-ні Дніпропетровської обл. знищено КАР Х-59;
– 17.57 /Фіцо, прем’єр-міністр Словаччини/:
– Україна не суверенна і залежна країна, Україна під повним контролем США;
– у 2014 році, після Майдану, Україна стала повністю підконтрольна США;
– 18.00 /Bloomberg/:
– після атаки укр. БПЛА Новатек в Усть-Лузі припинив усі технологічні операції;
– також повністю припинено відвантаження нафти на танкери;
– 18.31 /Лисак, Дніпропетровська ОВА/:
– сьогодн росіяни тричі били по Нікопольщині з важкої артилерії;
– також 7 разів атакували дронами-камікадзе;
– поцілили по райцентру і Мирівській громаді.
– у самому Нікополі пошкоджені 2 п’ятиповерхівки і 6 приватних осель;
– постраждало підприємство і 3 госпспоруди, зачепило газогін і ЛЕП;
НА ФОТО: російський завод “Новатек” сьогодні вранці
— — —
Умовні позначення:
МИ В TELEGRAM – https://t.me/zvedeno
МИ В TWITTER – https://twitter.com/zvedeno
Журналістика, навіть незалежна – повинна щось їсти,
тому НАГАДУЄМО – ви всі можете допомогти ЗВЕДЕННЯМ.
ПРОСПОНСОРУВАТИ ПРОЄКТ:
5169 3600 0020 0299 — «Приватбанк» на ім’я Маковецький Олексій Іванович
Patreon – https://www.patreon.com/zvedeno
ЗВЕДЕННЯ ПІДГОТОВЛЕНЕ
Автор: Оксана Петрова
