Про Zvedeno.Info

ЗВЕДЕННЯ почалися ще в січні 2014 р коли увага світових ЗМІ була прикута до України, а увага України – до Майдану і вуличних боїв на Грушевського. В українському медіаполе тоді стояв дикий інфошум, чому тривожність населення зашкалювала – і ми вважали своїм обов’язком боротися з цим інфошумом.

Потім була Небесна сотня, потім Крим, потім агресія РФ на Сході і, нарешті, війна. Весь цей час наша маленька команда волонтерів продовжувала роботу, впорядковуючи та фільтруючи інформацію. Ми боролися з фейк і прагнули розповісти читачеві правду коротко, ємко і неупереджено.

Зараз настали інші часи. Інформацінонние потоки розділилися на відокремлені рукава: порохоботскій, зрадофільскій, проросійський. Всі ці три потоки існують в своїх медіапузирях, фактично не стикаючись.

Але і в цій ситуації ми продовжуємо діяти за правилом: правда понад усе. Навіть якщо ця правда не вписується ні в одне медіапростір і загрожує нам читацьким гнівом.

Ми збираємо з мозаїки реальності картинку і потім підносимо її читачеві. Кожна наша картинка – міні-сюжет, в якому видні офіційні особи і прості громадяни начебто спілкуються між собою.Але один наш сюжет – НЕ проплачений жодної політсилою. Ми представляємо собою те, що називається незалежної журналістики. Ми працюємо на правду, для правди і заради правди, яка так потрібна нашим читачам.